لینک کوتاه:

https://ebtekarino.com/?p=4318

تفاهم نامه دوره آموزشی اینستاگرام و فروش

بهترین فرصت سرمایه گذاری !
 • دانشجوی گرامی به دوره آموزشی اینستاگرام و فروش خوش‌آمدید. این تفاهم‌نامه بین ابتکاری نو و شما منعقد گردیده و تا پایان دوره، شرایط آن ملاک عمل خواهد بود، لطفاً با دقت مطالعه فرمایید. توجه کنید که قبول این توافق‌ نامه به‌منظور قبول مقررات مذکور نیز تلقی می‌گردد.
  • موضوع تفاهم‌نامه : ارائه خدمات آموزشی اینستاگرام و فروش در 9 جلسه به مدت 13 ساعت و 30 دقیقه به‌صورت مجازی.
  • مدت تفاهم‌نامه : از شروع اولین جلسه کلاس بمدت 2ماه.
  • مکان کلاس‌ها: تمامی کلاس‌ها به‌صورت آنلاین و در بستر اسکای روم برگزار خواهد شد.
  • تجهیزات آموزشی: تمامی تجهیزات آموزش شامل موبایل، کامپیوتر، اینترنت و … توسط دانشجو فراهم می‌شود.

نکته ۱: لطفاً توجه داشته باشید که مدت‌زمان کلاس‌ها یک ساعت و سی دقیقه خواهد بود. مسئولیت برنامه‌ریزی برای حضور در کلاس‌ها طبق برنامه‌ی دریافتی بر عهده‌ی دانشجویان محترم است.

نکته ۲: امکان جبران جلسات ازدست‌رفته به‌صورت رایگان وجود دارد. فیلم جلسات و جزوات در کانال تلگرامی ویژه ثبتنام کنندگان جهت دانلود قرار داده میشود.

 1. دسترسی به جزوات، فیلم جلسات و لینک ورود به کلاس‌ها از سوی ابتکاری نو در کانال تلگرامی ویژه ثبتنام کنندگان قرار داده میشود و پس ثبت نام و دریافت شهریه از سوی دانشجو ، ایشان به عضویت کانال در می آیند.

عضویت در کانال و گروه های تلگرامی یک هفته قبل از شروع جلسه اول صورت میگردد.

 1. راه ارتباطی برای ارسال سوالات در طول دوره از طریق گروه تلگرامی ویژه ارائه حل تمرینها ساخته شده امکان پذیر است و ظرف 48 ساعت پاسخ داده می‌شود.

روزها و ساعات پشتیبانی به سوالات دانش پذیران شنبه تا چهارشنبه ساعت 10 الی 19 و پنجشنبه‌ها ساعت 10 الی 15 می‌باشد.

 • مدت پشتیبانی دوره: 3 ماه می باشد.

در صورتی که دانشجو سوال خود را در راه های ارتباطی دیگر مثل: واتساپ، دایرکت اینستاگرام و… ارسال کند پرسش جواب داده نمی‌شود لذا دانشجو موظف است سوال خود را فقط از طریق گروه تلگرامی ویژه تمرین و پرسش و پاسخ ارسال فرماید.

 1. شرایط انصراف از دوره: دانشجو اگر به هر دلیل از ادامه حضور در برنامه آموزشی که ثبت‌نام کرده منصرف شود باید حداقل 2 روز قبل از شروع جلسه اول به مشاوری که مسئول ثبت‌نام بوده اطلاع بدهد تا وجه واریزی عودت داده شود. بر اساس چهارچوب در نظر گرفته شده برای حفظ کیفیت کلاس ها تعداد ثبتنام کنندگان هر دوره محدود میباشد لذا اگر به هر دلیل شخص ثبت نام کننده تصمیم به انصراف از شرکت در دوره را داشت میبایست تا 2 روز قبل از شروع دوره به مشاوری که با ایشان ثبت نام را انجام داده اعلام انصراف نماید، تا مجموعه ابتکارینو فرصت جایگزین کردن متقاضی دیگر را داشته باشد و بعد از برگزاری جلسه اول اگر دانشجو به هر دلیل از ادامه حضور در برنامه آموزشی که ثبت‌نام کرده انصراف دهد یا به دلیل عدم پرداخت اقساط یا هر دلیل دیگر ادامه دوره را از دست بدهد هیچ‌وجهی از پرداختی‌های انجام‌شده به او بازپرداخت نمی‌شود.
 2. پرداخت اقساط باید به‌صورت منظم با توجه به شرایط توافق اولیه صورت گیرد، درصورتی‌که پرداخت بابت هر قسط دریافت نگردد، از دوره خارج می‌شوید و از گروه‌های مرتبط نیز حذف خواهید شد و تمامی پرداخت را نیز از دست خواهید داد. بدیهی است موارد فوق در صورت عدم اطلاع‌رسانی از سمت دانشجو قابل‌اجرا است، لذا دانشجو جهت رفع هرگونه مورد، می‌تواند تا قبل از تاریخ مقرر با مشاوری که مسئول ثبتنام بوده در تماس باشد.
 3. لازم است دانشجو رسید بانکی پرداخت اقساط را برای مشاوری که مسئول ثبتنام بوده در واتساپ ارسال کند.

6 .جزوات ارسال‌شده در طی دوره، تحت قانون کپی‌رایت و برای استفاده تجاری یا شخص دیگر ممنوع  و حرام است. دانشجویان محترم تنها برای استفاده شخصی می‌توانند از جزوات استفاده کنند و ارسال آن برای هرشخص دیگری حتی دانشجویان مجاز نمی‌باشد.

 1. فایل های صوتی و ویدیویی ضبط شده از طریق کانال تلگرامی قابل دسترس برای گوش دادن و مشاهده دوباره قرار داده خواهد شد. دانشجو مجاز به هرگونه استفاده تجاری یا انتشار فایل های صوتی و ویدیویی کلاس ها به دیگران به هر منظور نمی باشد.

تعهدات دانشجو:

 ۱. پرداخت به‌موقع شهریه، طبق شرایط مذکور.

 1. قبول این توافق‌نامه به‌منزله‌ی مطالعه و تأیید تمامی شرایط از سوی دانشجو است.

تعهدات مدرسین دوره:

۱. حضور به موقع در هرکلاس.

۲. پاسخگویی به سوالات دانشجویان.

مرجع حل اختلاف:

در صورت بروز هرگونه اختلاف در تعبیر یا تفسیر و یا اجرای این تفاهم‌نامه، طرفین تلاش می‌نمایند تا از طریق مذاکره موانع را مرتفع نمایند، در غیر این صورت اختلاف تفاهم‌نامه از طریق مرجع ذی‌صلاح مرتفع خواهد شد.

فسخ تفاهم‌نامه:

مطابق با بند 3 و 4 شرایط، در صورت عدم پرداخت شهریه در تاریخ مقرر قرارداد دانشجو فسخ‌شده و هزینه‌ای به شما عودت داده نخواهد شد. همچنین در صورت برگزاری جلسه اول، انصراف دانشجو از ادامه دوره، قرارداد فسخ می شود و پرداختی‌های تا آن زمان برگشت داده نمی شود.

نسخ و اعتبار تفاهم‌نامه:

این قرارداد در یک نسخه الکترونیکی تنظیم گردیده و طرفین قرارداد با آگاهی و اطلاع کامل آن را مورد تأیید و قبول قرار داده‌اند.

محصولات و دوره ها

بهترین سرمایه گذاری سرمایه گذاری روی خودته رفیق!